Ďalšia výhradná spolupráca: KOCHT prináša kosačky FERRIS

Pridal: kocht.sk

Naša slovenská spoločnosť Kocht, s.r.o. je opäť svetová. Doteraz sme boli jediným oficiálnym dovozcom traktorov značky Branson, od minulého roka sme rozšírili naše portfólio o ďalšiu výhradnú spoluprácu – našim zákazníkom dodávame i špičkové komerčné kosačky značky Ferris.

Spoločnosť Kocht, s.r.o. sa od svojho vzniku zaväzuje prinášať stroje prvotriednej kvality, a preto sme dlhšiu dobu hľadali výrobcu profesionálnych kosačiek, ktoré by doplnili ponuku traktorov. Traktory Branson taktiež umožňujú veľmi komfortné kosenie popri množstve ďalších možností využitia, avšak zákazníci, ktorí mali záujem len o kosenie väčších plôch, nenachádzali v ponuke úzko plnohodnotné kosačky s nulovým polomerom otáčania. Nájsť etablovaného výrobcu profesionálnych kosačiek nebolo jednoduché, našej spoločnosti Kocht, s.r.o. na však podarilo na Slovensko priniesť spoluprácu so spoločnosťou Ferris, ktorej kosačky uspokoja meniace sa nároky svojich zákazníkov – či už profesionálnych záhradníkov alebo náročných majiteľov domu s rozsiahlym pozemkom.

Odlíšte sa od davu a naplno využite prednosti komerčných kosačiek Ferris

Spoločnosť Ferris pochádza z Ameriky a píše svoju históriu už od roku 1909, kedy sa pôvodne volala Uebler Milking Machine Company. Za vyše storočie sa z nej stala celosvetovo uznávaná značka. V roku 1998 predstavila revolučný systém nezávislého systému odpruženia pre kosačky, ktorý neustále vyvíja a zlepšuje. Nie je žiadnym tajomstvom, že práve U.S.A. je krajinou, ktorá začala masívne využívať kosačky so sedením a nulovým polomerom otáčania. Od roku 2004 patrí Ferris pod krídla americkej skupiny Briggs & Stratton Power Products Group, ktorej stroje ponúkajú len tú najvyššiu kvalitu, zaručenú spoľahlivosť a dlhú životnosť.

Slogan značky FerrisWork Hard. Feel Good“ presne vystihuje jej podstatu: Podávajte maximálny výkon každý deň, pretože i zajtra sa budete cítiť dobre. S kosačkami Ferris sa už nemusíte rozhodovať, či je pre vás dôležitejšie dokončiť prácu čo najrýchlejšie alebo po nej nebyť úplne zničený. Ferris dal oba tieto atribúty na prvú priečku a jeho patentovaná technológia odpruženia podvozku eliminuje vplyvy nerovného terénu, absorbuje nárazy a vibrácie, a tak eliminuje nárazy na konštrukciu a na vaše telo. Využite naplno výkon zariadenia, stálu rýchlosť kosenia a maximalizujte vašu produktivitu!

Prečo kosačky Ferris?

Najväčšie výhody značky Ferris oproti iným značkám sú najmä:

  • patentovaný systém odpruženia všetkých štyroch kolies, ktorý umožňuje vyššiu produktivitu a znižuje vibrácie stroja voči obsluhe stroja;
  • úprava žacieho ústrojenstva na tri spôsoby: vyhadzovanie pokosenej trávy do strany, vyhadzovanie dozadu alebo mulčovanie. Mulčovanie je možné uskutočniť na 100% alebo ako kombináciu 50% vyhadzovania dozadu a 50% mulčovania, čo je najpopulárnejší komerčný spôsob kosenia;
  • masívny rám stroja a jeho celkové vypracovanie zaručuje dlhoročné profesionálne používanie.

Najlepší s najlepšími

Spokojnosť zákazníka je prioritou číslo jeden tak pre našu spoločnosť Kocht, s.r.o. ako i pre Ferris. Tento svetový brand dôsledne preveruje svojich potenciálnych partnerov predtým, než s nimi dohodne spoluprácu. V každej krajine chce mať silného partnera, ktorý bude zodpovedne zastupovať značku a podieľať sa na plnení celkovej vízie. Z tohto dôvodu prešla spoločnosť Kocht, s.r.o. dôkladným a dlhodobým skríningom z hľadiska vnútorného fungovania, dosahovania výsledkov, spôsobe obchodovania, zabezpečovania servisu a podobne.

Počas obdobia viac ako šesť mesiacov sa zároveň uskutočnilo niekoľko stretnutí v európskej centrále spoločnosti Ferris v Holandsku s vedením ako i inými európskymi predajcami, čo našej firme prinieslo ďalšie cenné skúsenosti z iných krajín v rámci EÚ. Výsledkom spolupráce je rozšírené portfólio, ktoré poteší každého nadšenca záhradkárčenia s ponukou rôznych typov kosačiek Ferris – či už série zero-turn, riadených v stoji či s ručným vedením.

Viac informácií o konkrétnych typoch kosačiek nájdete na našej stránke v podsekcii Kosačky. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať telefonicky alebo vyplnením formulára. Tešíme sa na spoluprácu!

↑ Hore