Spoznajte malotraktor TYM-Branson 1905H/T194

Pridal: kocht.sk

Ak zvažujete kúpu pomocníka do vašej záhrady či menšieho hospodárstva, určite by vašej pozornosti nemal ujsť malotraktor TYM-Branson 1905H/T194. Tento výkonný stroj  je navrhnutý tak, aby zefektívnil vašu prácu a ušetril drahocenný čas.

Poďme sa pozrieť na niektoré skvelé funkcie, ktoré tento kompaktný záhradný traktor ponúka.

Silný výkon

Ten zabezpečuje trojvalcový naftový motor značky Yanmar s výkonom 19 konských síl (14,2 kW). Japonské motory tejto značky patria medzi svetovú elitu v maloobjemových dieslových motoroch, vynikajú svojou kvalitou a bezkonkurenčnou spoľahlivosťou. V porovnaní s konkurentmi vo svojej triede ponúka motor Yanmar vyšší krútiaci moment s menšími otáčkami. Keďže je chladený vodou, rýchlejšie sa zahrieva a efektívnejšie stabilizuje teplotu počas chodu traktora. Navyše má certifikáciu Tier 4 a spĺňa všetky normy pre emisie hluku.

Všestrannosť

Malotraktor TYM-Branson 1905H/T194 ponúka vynikajúcu všestrannosť vďaka širokej škále prídavných zariadení. Už základná výbava tohto stroja zahŕňa čelný nakladač a medzinápravovú kosu. Extra výbava ponúka i rotavátor, mulčovač, rotačné rozmetadlo, štiepkovač, radlicu na sneh, turbínový zberač trávy na zadný trojbodový záves a iné. Príslušenstvo môžete podľa potreby vymieňať bez toho, aby ste museli kupovať viacero strojov. Vášho pomocníka si tak vyskladáte presne podľa vašich potrieb.  

Komfortné funkcie

Model TYM-Branson 1905H/T194 je vybavený aj niekoľkými komfortnými funkciami, ktoré vám uľahčia a spríjemnia pracovný deň.

Ergonomické riešenia pre vyššiu produktivitu

Široká kabína s rovnou podlahou zaručuje operátorovi dostatok priestoru pre nohy a zároveň poskytujte pohodlné sedenie, pomáha tak znižovať únavu počas dlhých hodín práce. Stroj je skonštruovaný tak, aby mal jeho vodič zaručenú dobrú viditeľnosť pre čo najpohodlnejšiu obsluhu. Všetky ovládacie prvky sú na dosah ruky, vrátane trojbodového závesu spolu so žacím ústrojenstvom a vývodového hriadeľa. Plynový pedál, brzdový pedál, uzávierka diferenciálu a parkovacia brzda sú ľahko prístupné na podlahe kabíny, presne tam, kde ich intuitívne očakávate. Vďaka týmto vlastnostiam a najmä vďaka jeho priateľskému rozhraniu zvládnu obsluhu tohto malotraktora i začínajúci či menej skúsení vodiči.

Ľahko otvárateľná kapota pre pohodlnú údržbu

Kapotu malotraktora je možné otvoriť jediným pohybom, čo poskytuje ľahký prístup k motoru a ďalším systémom pre každodennú kontrolu, rutinný servis a údržbu. Bočný panel možno tiež ľahko odstrániť bez potreby špeciálnych nástrojov.

Prístupná palivová nádrž pre jednoduchšie tankovanie

Palivová nádrž sa nachádza na pravej strane sedadla vodiča a ľahko sa otvára pomocou ergonomicky navrhnutého otočného uzáveru. Nádrž je možné doplniť palivom, aj keď je k traktoru pripojené príslušenstvo.

Skladacia ROPS konštrukcia na praktické skladovanie v miestnostiach s nižším stropom

Ochranná konštrukcia chrániaca pri prevrátení (ROPS) je navrhnutá tak, aby sa dala jednoducho zložiť, čo umožňuje jednoduché skladovanie stroja v garážach alebo iných prístreškoch s nízkym stropom.

Pedálová hydrostatická prevodovka s plynule meniteľným prevodom

Citlivé hydrostatické ovládacie prvky s dvomi stupňami vpred a vzad zaručujú obsluhe plynulú jazdu, rýchle a jednoduché ovládanie rýchlosti, smeru a brzdnej sily a zároveň znižujú potrebu úsilia pri vykonávaní rozličných činností, napríklad pri ovládaní čelného nakladača. Ľavou zadnou teda zvládnete odhŕňanie snehu, manipuláciu s ťažším nákladom kosenie a iné práce.

Malotraktor TYM-Branson 1905H/T194 je vynikajúcou voľbou pre záhradkárov, majiteľov domu s dvorom a záhradou či menších farmárov, ktorí potrebujú odolný a výkonný stroj, ktorý bez problémov zvládne rôznorodé drobné poľnohospodárske či záhradné práce. Jeho výkonný motor, bohaté príslušenstvo a komfortné funkcie si získajú i Vás! Neveríte? Vyskúšajte si ho zdarma na vašom pozemku! Okrem toho, že skvele vyzerá, výborne funguje a jednoducho sa ovláda, môže byť teraz váš za fantastickú cenu! Neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme viac informácií.

↑ Hore