Všestranné traktory – to sú traktory Branson

Pridal: kocht.sk

Pri kúpe traktora je dôležité držať sa základných kritérií, ktoré od konkrétneho typu očakávate. Výhrou je, ak vo finále dostanete za svoje peniaze oveľa viac. Takto nejako je to aj s traktormi Branson – kúpite si konkrétny model a zrazu máte doma takmer kompletný strojový park.

Traktory s pridanou hodnotou

Každý užívateľ očakáva od svojho traktora niečo iné. Všetci však zaručene chcú mať doma kvalitný, bezúdržbový a všestranný traktor, ktorý sa dokáže adaptovať na akýkoľvek druh práce a pomocou vhodného príslušenstva tak zastúpi množstvo samostatných strojov. Na prvý pohľad to môže znieť ako fikcia, no nie je. Traktory Branson sú skutočne neuveriteľne flexibilné, čo sa týka výkonu, rozsahu prác, ale aj príslušenstva. Už pri menších a výkonovo slabších modeloch sa v základnej výbave môžete okrem čelného nakladača stretnúť tiež so zadným trojbodovým závesom či medzinápravovou kosou. Väčšie a silné stroje s úsporným a tichým ECO motorom zase nezruinujú váš rozpočet a aj vďaka komfortnej klimatizovanej kabíne môžete brázdiť polia aj v tých najväčších horúčavách. A ak už je reč o benefitoch, tak záručný a pozáručný servis zvyčajne do 24 hodín priamo u zákazníka je tiež výhodou, ktorá hrá pri výbere nemalú úlohu.

Traktory Branson, všetky typy traktorov, pohľad zvrchu - kocht

S vhodným príslušenstvom budete pracovať ako profesionáli

Nie je žiadnym tajomstvom, že čím širšiu ponuku príslušenstva daný výrobca ponúka, tým sa jeho sortiment traktorov stáva pre konečného užívateľa zaujímavejším a výhodnejším. Presne týmto smerom sa uberá aj Branson. Jeden výkonný traktor a celý rad možností, ako rozšíriť jeho pracovné pôsobenie a použiteľnosť. Pri práci s ťažkým nákladom nájdu svoje uplatnenie určite paletizačné vidly, ktoré si so svojou nosnosťou až 1 000 kg hravo poradia nielen s ťažkým nákladom, ale s pridaním hrotov aj s objemnými balmi slamy či sena. V trochu opačnej sfére hospodárstva zase našiel svoje uplatnenie podkop, ktorý je možné pripojiť takmer ku všetkým výkonnejším modelom traktorov Branson.

Traktor Branson s čelným nakladačom

Obrovskou výhodou je, že všetky druhy príslušenstva sa dajú veľmi jednoducho a rýchlo pripojiť a po ukončení prác tak nie je problém využívať traktor na ďalšiu činnosť. V skratke to znamená, že vám stačí jeden traktor a môžete kosiť, mulčovať, pomocou drapáka zvážať drevo z hory, sadiť pomocou sadzača zemiakov či v zime pomocou radlice na sneh odhŕňať cesty. Môžete robiť všetko, a mať pritom len jeden kvalitný traktor. No nie je to úžasné?

Na čo sa treba pri kúpe traktora zamerať?

Tak ako všade inde, aj tu platí, že pre zákazníka je pomer cena – výkon tým hlavným ukazovateľom. No aj v tomto ohľade majú traktory Branson obrovský náskok pred svojou konkurenciou. Tým, že spoločnosť Kocht, s. r. o., je jediným autorizovaným predajcom traktorov Branson na Slovensku, môže si dovoliť predávať svoj sortiment za ceny, ktoré nie sú navyšované obchodnými maržami rôznych sprostredkovateľov či medziskladov.

Predaj traktorov tak funguje priamo po línii výrobca – predajca, čo umožňuje pre zákazníka tvorbu veľmi zaujímavých cien. Ďalšou veľmi hodnotnou devízou pri kúpe traktora je reálne odskúšanie konkrétneho traktora v domácich podmienkach zákazníka. K rozhodovaniu na základe písomných informácií a parametrov stroja tak pribúda zaujímavá skúsenosť s reálnym odskúšaním, čo u väčšiny predajcov nie je celkom štandardný postup.

Ak vás pri kúpe traktora osloví jeho cena, výkon a možnosti, ktoré ponúka, stojí za uváženie porovnať aj ďalšie benefity, ktoré daný predajca k svojmu portfóliu služieb ponúka. Pretože kúpou sa obchodný vzťah nekončí, ale začína!

↑ Hore