Veľké hospodárstvo potrebuje aj veľký traktor

Pridal: kocht.sk

V prípade, že už práca v záhrade či na poli nie je iba vašim koníčkom, ale každodennou obživou a vášňou zároveň, tak je pre vás veľký traktor rovnocenným partnerom, ktorý vás nenechá v štichu ani v tých najťažších podmienkach.

Skutočne bohaté príslušenstvov

Kúpa veľkého traktora do hospodárstva nie je ani tak záležitosťou samotného vozidla, ktoré určite nepatrí k tým najkomfortnejším a najkrajším v okolí, ale oveľa väčšou devízou tohto štvorkolesového pomocníka je jeho bohatá výbava.

Už v základnej výbave traktora Branson 78K vás čaká robustný a výkonný čelný nakladač so samovyrovnávacou funkciou, s ktorým hravo odpracete z vášho poľa či vinohradu nepotrebnú zeminu, piesok, kamene či zvyšné konáre. Nosnosť nakladača je až 1,5 t. Ten môžete v prípade potreby rýchlo vymeniť za paletizačné vidlyzametač alebo radlicu na sneh pomocou štandardne dodávaného rýchloupínacieho systému EURO a budete sa môcť tak angažovať aj v komunálnych službách pre vaše mesto alebo obec.Vzadu na traktore vás zase čaká trojbodový záves, ktorý slúži na pripojenie rôznorodého príslušenstva od mulčovača, rotavátor, navijákštiepačka až po pôdny vrták alebo štiepkovač. Trojbodový záves je možné ovládať aj z vonku ovládačom umiestneným na blatníku, čo vám uľahčí pripájanie príslušenstva. Vďaka tomu, sa stane z vášho veľkého traktora naozaj užitočný pomocník, ktorý vám bude slúžiť celý rok. + k dispozícii máte 3 páry hydraulických vývodov vzadu.

O výkon sa báť nemusíte

Už samotný vzhľad traktoru Branson 78K napovedá o tom, že to bude vozidlo s dostatočnou výkonovou rezervou.

Pevnú zem pod nohami vám zaistí aj elektronicky odpojiteľný pohon všetkých štyroch kolies a radenie rýchlostí bude mať pod kontrolou plne synchronizovaná mechanická prevodovka s elektrohydraulickým reverzom. Elektrohydraulický reverz je joistik pod volantom, s ktorým si možete meniť smer jazdy bez nutnosti preraďovania, ľahko, čo i len malíčkom na ruke. Takisto preraďovanie je možné aj cez elektrohydraulickú spojku, kde nemusíte používať spoku nohou ale len tlačítkom na riadiacej páke. K dispozícii máte 16 rýchlostí v pred a 16 rýchlostí vzda.

Napriek tomu, že máte miestami pocit akoby ste sedeli v armádnom tanku, tak o svoj komfort určite neprídete. Čaká na vás plne klimatizovaná kabína aj so zabudovaným rádiom, s ktorým si budete môcť krátiť dlhé chvíle pri práci. Vyrušovať vás nebude ani zvuk motora, ktorý je aj v takto veľkej mašine primerane tichý a úsporný k životnému prostrediu.

Traktory Branson majú kvalitu na prvom mieste

Spoločnosť Kocht s.r.o. je rodinnou firmou a zároveň jediným oficiálnym dovozcom traktorov značky Branson na Slovensku. Na traktory je poskytovaná záruka 36 mesiacov, pričom servisné služby sú u nás poskytované aj po jej uplynutí.

Výrobu traktorov Branson má pod palcom spoločnosť Kukje Machinery Co. Ltd., ktorá bola založená v roku 1968 v Južnej Kórei a odvtedy pôsobí po celom svete. Traktory Branson sa vyrábajú v modernom výrobnom závode, kde je prvoradá presnosť a efektívnosť práce, pričom ročná produkcia závodu je 15-tisíc kusov.

↑ Hore