Traktory BRANSON sú pomocníkom do každej záhrady, malej či veľkej!

Pridal: kocht.sk

Stop fúrikovaniu a lopatovaniu! V ponuke traktorov Branson nájdete vášho ideálneho pomocníka bez ohľadu na veľkosť vášho záhradného kráľovstva.

Majitelia menších hospodárstiev, sadov či záhrad ocenia služby výkonného malotraktora Branson 1905H.  Už základná výbava tohto stroja zahŕňa čelný nakladač a medzinápravovú kosu. Okrem manipulačných činností a kosenia však extra výbava ponúka i rotavátor, mulčovač alebo aj turbínový zberač trávy na zadný trojbodový záves.

Tento malotraktor nahradí niekoľko párov silných rúk a premení i tú najrutinnejšiu prácu na zábavu. V súčasnosti sú šikovné malotraktory pomocníkom v bežných domácnostiach, ľavou zadnou zvládnu kosenie, kyprenie pôdy, mulčovanie, zber trávy, úrody, manipuláciu s bremenami, odhŕňanie snehu či prenos stavebných materiálov. Odhoďte teda lopaty, hrable a fúriky, Branson 1905H je to pravé pre vás. Vo videu nižšie si pozrite, ako s ním ide práca od ruky a ako môže šetriť i váš vzácny čas!

Máte väčšie hospodárstvo? Potom je pre vás vhodný najväčší traktor Branson v našej ponuke, typ 5025C! S výkonom 49 K, odpojiteľným pohonom 4×4, mechanickou plne synchronizovanou reverznou prevodovkou, ktorá umožňuje zmenu smeru bez nutnosti úplného zastavenia a k tomu ponúka 12 rýchlostí vpred / 12 vzad ide o pomocníka, ktorý vyhovie požiadavkám tých najnáročnejších hospodárov.

Základná výbava už obsahuje čelný nakladač, bohatá prídavná výbava však traktor Branson 5025C pretvorí na stroj, ktorý potrebujete. Tento typ traktora navyše disponuje ECO motorom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a navyše je tichý a úsporný. Práca nikdy nebola jednoduchšia, či už potrebujete poodnášať hlinu, piesok alebo štrk, zbaviť sa pokosenej trávy, vykopať peň zoťatého stromu, povykladať drevo, palety a mnohé ďalšie činnosti, ktoré by vás stáli hodiny práce, ktoré viete určite využiť efektívnejšie. A čo všetko teda Branson 5025C dokáže? Pozrite si to sami v nasledujúcom videu:

S výberom traktora vám radi poradíme, dokonca si ho môžete vyskúšať u vás doma! Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom tohto formulára.

↑ Hore