Spolu ako jeden tím: KOCHT sa stane výhradným importérom traktorov TYM

Pridal: kocht.sk

Akvizícia spoločnosti Branson Tractors (Kukje Machinery) jej materskou spoločnosťou TYM Tractors v roku 2016 vyvrcholí integráciou týchto dvoch značiek už 1. januára 2023. Značka a názov traktorov Branson budú plne konsolidované na TYM, avšak produktový rad Branson zostane rovnaký. KOCHT s.r.o sa tak od tohto dátumu stane výhradným importérom a predajcom traktorov značky TYM!

Spoločnosť TYM Tractors kúpila spoločnosť Branson Tractors (Kukje Machinery) s cieľom upevniť TYM ako integrovanú značku, ktorá svojim partnerom a zákazníkom poskytne širšiu škálu produktov, špecializovanejšie služby a jednotnú podporu. Vďaka tejto integrácii sa do jednej značky spoja viac ako storočné skúsenosti z oblasti poľnohospodárskej výroby a vytvoria tak lepšiu budúcnosť pre nás všetkých.

Traktory TYM jedine od spoločnosti KOCHT, s.r.o.!

Traktory TYM v sebe spájajú inovatívny dizajn, dostupnú cenu a pokročilé funkcie s cieľom uspokojiť i tie najvyššie nároky zákazníkov. Poľnohospodárske stroje TYM poskytujú trvalú kvalitu, boli totiž navrhnuté a skonštruované tak, aby ich používateľom slúžili čo najdlhší čas pri zachovaní maximálnej spokojnosti a produktivity.

Spoločnosť TYM má sídlo v Južnej Kórei a na trhu pôsobí viac ako 70 rokov. Svoje vysokokvalitné poľnohospodárske stroje distribuuje do Severnej Ameriky, Európy i Ázie. Je nám cťou, že naša spoločnosť Kocht s.r.o. sa od 1. januára 2023 stane jej výhradným importérom a na slovenský trh prinesie rokmi overenú kvalitu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať TU.

↑ Hore