Náš najvýkonnejší traktor Branson 78K, a v čom je iný?

Pridal: kocht.sk

Nie je traktor ako traktor. Aj v kategórii malotraktorov či kompaktných traktorov sa môžu jednotlivé modely od seba výrazne líšiť. Niektoré sú nevýrazné a nezaujímavé, iné však dokážu zaujať nielen svojím dizajnom, ale hlavne množstvom možností, ktoré svojim užívateľom ponúkajú. Presne taký je aj náš traktor Branson 78K.

Branson 78K: zoznámte sa, prosím

Traktor Branson 78K je naším najvýkonnejším kompaktným traktorom a pre svojich užívateľov je zaujímavý hlavne svojou širokou ponukou príslušenstva. Hoci kompatibilita príslušenstva nie je ničím výnimočným ani v prípade ostatných modelov našich traktorov, Branson 78K je predsa len so svojimi 74 koňmi a mechanickou plne synchronizovanou prevodovkou s elektrohydraulickým reverzom špičkou vo svojej triede. Jednoduché preraďovanie 16 rýchlostí vpred a 16 vzad či zmenu smeru jazdy zvládne hravo aj nežné pohlavie, nieto ešte zdatný muž. Tak ako všetky naše traktory, aj Branson 78K je dodávaný s čelným nakladačom so samovyrovnávacou funkciou a s rýchloupínacím systémom Euro v základnej výbave.

Okrem toho treba spomenúť, že ovládanie zadného trojbodového závesu je elektronické, ale rýchlejšie a jednoduchšie pripojenie príslušenstva vám uľahčí aj dômyselný vypínač umiestnený na blatníku traktora. V letných horúčavách iste ocení každý užívateľ tiež plne klimatizovanú kabínu s rádiom. A na záver by sme ešte mohli spomenúť tichý a úsporný ECO motor, ktorý je rovnako prívetivý k vašej peňaženke, ako aj k životnému prostrediu.

V letných horúčavách iste ocení každý užívateľ traktora Branson 78K plne klimatizovanú kabínu s rádiom.

Branson 78K ponúka široké využitie

Nebol by to Branson, aby svojmu užívateľovi neponúkol oveľa viac, než sa od neho očakáva. Aj tento výkonný, no stále kompaktný traktor má obrovský potenciál využitia, či už na poliach, lúkach, viniciach, alebo v službách miest a obcí. Pomocou rotavátora či pluhu hravo zvládne jarnú či jesennú prípravu pôdy a s čelným nakladačom nemá problém ani s manipuláciou s veľkými či objemnými nákladmi. Oceníte ho tiež pri zbere úrody, hlavne na zemiakových poliach.

Pomocou rotavátora či pluhu traktor Branson 78K hravo zvládne jarnú či jesennú prípravu pôdy.

So sadzačomvyorávačom zemiakov máte raz-dva hotovo. Komunálne služby miest a obcí iste ocenia pomocníka na kosenie väčších parkov či iných verejných priestranstiev. S bočnou diskovou kosou a priekopovým mulčovačom sa nielen dostanete aj na menej dostupné miesta, ale oveľa jednoduchšie si poradíte aj s trávovým mulčom. V zimnom období stačí pripojiť radlicu na sneh, a máte odhrnuté. Nesmieme zabudnúť ani na využitie traktora na odvoz, či už v službách miest a obcí, alebo pri prácach v poľnohospodárstve.

Stále sme vás nepresvedčili? Branson 78K je sám osebe veľmi výkonný a silný traktor, no s kompatibilným príslušenstvom sa z neho stáva univerzálny a všestranný pomocník, ktorého benefity si môžete odskúšať ešte pred samotnou kúpou. No nie je to super?

↑ Hore