Kompaktný malotraktor branson – váš ideálny pomocník

Pridal: kocht.sk

Práce v záhrade či na poliach určite nepatria k tým najľahším a ani najrýchlejším. Vie o tom každý, kto niekedy mal tú možnosť skúsiť si aspoň raz pokosiť väčšiu parcelu trávnika alebo pokopať pole kukurice. No týmto činnostiam sa nedá odoprieť fakt, že na nás pôsobia upokojujúco a silno motivačne. Našťastie v súčasnej „dobe technickej“ už ani tá práca na poliach nie je to, čo bývala.

Šetrite svoje sily s kompaktnými malotraktormi Branson

Moderná doba kladie na nás vysoké nároky. Musíme plniť ciele, rôzne ukazovatele a byť flexibilní. Často sa podriaďujeme spoločenským podmienkam, inokedy zase vrtochom počasia. Práve exteriérové práce sú od počasia závislé asi najviac. Nutnosť stihnúť všetko potrebné v krátkom čase môže byť nielen vyčerpávajúce, ale často aj frustrujúce. Nie však vtedy, ak do všetkých našich aktivít zapojíme aj trochu modernej techniky. Áno, hovoríme o pomocníkoch, ktorí sú nenároční na miesto či spotrebu, ale zato štedrí na výkon a spoľahlivosť.

Naše kompaktné malotraktory Branson sú ideálne do väčších záhrad so sezónnou starostlivosťou, rovnako ako na menšie hospodárstva, kde je dosť práce počas celého roka. Sú rovnako vhodné pre tých, ktorí sú ešte na vrchole svojich síl, ale aj pre tých, ktorí už majú nejaký ten rôčik za sebou. Tak ako v minulosti boli malotraktory len výsadou väčších farmárov či tých bohatších, dnes sú samozrejmosťou už aj v bežných domácnostiach. Kosenie, mulčovanie či kyprenie pôdy, sú len niekoľkými z mnohých činností, ktorými dokážu zrýchliť a zefektívniť náš bežný život. Ušetria nám množstvo času a síl, ktoré by sme museli vynaložiť pri množstve, na prvý pohľad bezvýznamných prác, akými sú napríklad zber úrody či manipulácia s ťažkými či nadrozmernými balíkmi. Šetrime si svoje sily, kým ich ešte máme dostatok!

Ich pomoc je neoceniteľná

Malotraktory Branson sú aj vzhľadom na svoje kompaktné rozmery jednotkou vo svojej triede. Tieto malé, ale o to silnejšie stroje hravo zvládnu takmer všetky činnosti v záhradách či na farmách. Vďaka bohatému príslušenstvu sa dokážu adaptovať v záhradách okrasných, úžitkových, ale aj pri odhŕňaní snehu či manipulácii s objemným nákladom. So servisom si tiež nemusíme robiť veľké starosti. V prípade poruchy Kocht, s. r. o., zabezpečí záručný aj pozáručný servis priamo doma a vám tak odpadnú starosti s transportom.

Čelný nakladač, ktorým sú vybavené všetky kategórie traktorov Branson, ocenia najmä hospodárstva, u ktorých nahradia pri práci niekoľko silných rúk. A keďže v tejto ťažkej dobe rozhoduje okrem kvalitného servisu a príslušenstva aj cena, práve tá je pri malotraktoroch Branson rovnako zaujímavá ako ostatné jeho benefity. Tým, že pri dovoze odpadá množstvo sprostredkovateľov a existencia kamenných predajní, je výsledná cena pre konečného užívateľa skutočne zaujímavá a lákavá.

Aj vzhľadom na atraktívny dizajn, jednoduchú manipuláciu a veľmi bohaté príslušenstvo si kompaktné malotraktory Branson získavajú srdcia nielen domácich pánov, ale ich obsluhu zvládne aj každá zručnejšia žena alebo dospievajúci tínedžer. Dokážu urobiť aj z tej najťažšej a najmonotónnejšej práce zážitok a svojim užívateľom ušetriť množstvo síl a energie na záľuby či rodinu. Nedovoľme ani tej najťažšej práci, aby nás premohla, a pokiaľ je to len trochu možné, prijmime pomoc od tých, ktorí vedia, že technika je tu preto, aby nám život uľahčovala.

↑ Hore