Branson R36RN – ideálny kompromis pre vás

Pridal: kocht.sk

Hľadáte ideálny kompromis? Stredný traktor je pre vás ako stvorený

V prípade, že to s používaním traktora vo vašom hospodárstve myslíte vážne, avšak nechcete ísť za každú cenu do príliš veľkého, tak takou zlatou strednou cestou pre vás môže byť traktor Branson F36Rn.

Výkonný vzadu aj vpredu

Už v základnej výbave vás čaká čelný nakladač, ktorý vám ideálne poslúži pri zhromažďovaní a presúvaní materiálu rôzneho skupenstva a váhy. Na opačnej strane je pripravený zadný trojbodový záves, ku ktorému môžete zapojiť rôzne príslušenstvo a k traktoru môžete pripojiť až 3,5-tonovú vlečku.

Zahanbujúcim nie je ani výkon tohto vozidla. Traktor Branson F36Rn má v sebe zakomponovaný pripojiteľný pohon všetkých 4 kolies. Na ceste vám bude slúžiť priam ukážkovo, avšak pri nerovnostiach a ťažkom teréne do vášho poľa či vinohradu oceníte aj uzávierku zadného diferenciálu. Celkový výkon má hodnotu 35 koní.

Šikovný pomocník počas celého roka

Traktor Branson R36Rn vám vďaka svojmu rýchloupínacieho systému EURO bude skvelým pomocníkom počas celého roka. Čelný nakladač môžete kedykoľvek vymeniť napríklad za paletizačné vidly a stohovať vaše snopy sena alebo pripojiť k traktoru dokonca radlicu na sneh a urobiť si v zime cestu aj tam, kde nie je.

V prípade zadného trojbodového závesu je možné využiť napríklad mulčovač, sadzač zemiakov, obracač sena či rotavátor. Pokiaľ by ste chceli ísť viac do hĺbky, tak máte k dispozícii aj pôdny vrták alebo podkop, s ktorým už môžete s vašim traktorom regulárne pomôcť na stavbe.

↑ Hore