Zapojte sa do súťaže a vyhrajte traktor BRANSON od spoločnosti KOCHT

Pridal: kocht.sk

Nielen televízna Farma ocení pomoc šikovného mechanického pomocníka. Teraz môžete jedného získať i vy!

Televízia Markíza i tento rok pokračuje v divácky mimoriadne úspešnom projekte Farma 14. Farmárom na ich hospodárstve pomáha i traktor Branson 5025C od našej spoločnosti Kocht, ktorý po skončení súťaže môže nájsť nový domov práve u vás. Ako ho vyhrať? Stačí správne odpovedať na otázku:

Ako sa volá umelá inteligencia, ktorá sa na Farme 14 pravidelne prihovára farmárom?

A) Jana

B) Alica

Ak poznáte správu odpoveď, pošlite SMS v tvare TRAKTOR(medzera)A alebo B na číslo 6664.

Cena spätnej sms je 1,6€ s DPH. Výherca bude vyžrebovaný v pondelok 19.12.2022 a vyhlásený v relácii Teleráno 20.12.2022.

Štatút súťaže si prečítajte TU.

Kompaktný traktor Branson 5025C si vás získa najmä svojím výkonom a konštrukčným prevedením, čo z neho robí spoľahlivého pomocníka na cestách či na poli. Oceníte jeho úsporný a tichý ECO motor, 12-rýchlostnú mechanickú plne synchronizovanú prevodovku s reverzom, s ktorým rýchlo zmeníte smer jazdy bez nutnosti preraďovania cez rýchlostnú páku. Samozrejmosťou je odpojiteľný pohon prednej nápravy s uzávierkou zadného diferenciálu a bohatá ponuka príslušenstva presne podľa vašich potrieb a nárokov. O pohodlie obsluhy sa postará klimatizovaná kabína s rádiom. Kontaktujte nás, radi vám poskytneme viac informácií.

↑ Hore