Jar v poľnohospodárstve s traktorom Branson

Pridal: kocht.sk

Koľkí odškrtávali dni v kalendári, až nastane záhradkárska sezóna? Keď sa políčko zazelená a prinesie prvú úrodu, vtedy si povieme, že naša snaha nebola zbytočná. S traktormi značky Branson nás však ani poľnohospodárstve práce príliš nevyšťavia. Aj o hospodárstvo sa dá totiž starať so všetkou gráciou!

S Bransonom zasadíme zemiaky aj pokosíme

Len čo slnečné lúče pošteklia lány polí, srdce každého poľnohospodárstva poskočí. S príchodom jari síce príde aj množstvo povinností, no na druhej strane sme presne na toto čakali. V zime sme si my aj naše polia oddýchli, no teraz niet prečo zaháľať. Menšie domáce hospodárstva i väčšie hospodárstva to však bez kvalitného traktora nikdy nezvládnu. Na čo kedysi stačil človek a práca jeho rúk, dnes už máme šikovných technických pomocníkov, ktorí ťažkú alebo zdĺhavú prácu vykonajú miesto nás. Je rozdiel zasadiť doma pár riadkov zemiakov ručne, a rozdiel vysadiť ich celé pole. Preto traktor so sadzačom zemiakov dnes nie je nijaká vymoženosť, ale priam nutnosť.

Traktory Branson pracujúce na poli - pohľad z vtáčej perspektívy - koch.sk

Doba pokročila a aj v poľnohospodárstve vidieť technický pokrok. Traktor už neslúži len na orbu či zber úrody, ale na množstvo iných činností, samozrejme, ak preň zaobstaráme vhodné príslušenstvo. Traktory Branson ho majú v ponuke množstvo, stačí si vybrať na mieru. Poradia si nielen s jarnými prácami na poli, ale takisto aj pokosia, vyorávajú, mulčujú či odhrabávajú sneh. Aj pri sadzači zemiakov máme možnosť výberu medzi jednoriadkovým alebo dvojriadkovým sadzačom, pričom sledujeme kompatibilitu s naším typom traktora.

Traktor Branson využívaný na prácu na poli - kocht.sk

Ideálny traktor na kosenie

Nielen sadzač zemiakov nás pri prácach na poli dostane do vytrženia. Schopnosti traktorov Branson sa naplno prejavia aj v iných oblastiach. Či máme obrovský pozemok s trávnikom, ktorý treba kosiť aj trikrát do týždňa, lebo je našou pýchou, alebo potrebujeme kosiť zeleň pre zvieratá, túto monotónnu činnosť je najlepšie vykonať čo najrýchlejšie, aby sme mali viac času na iné. Zvažujete kúpu traktora aj vy? Značka Branson nesklame. Traktor si odskúšate bezplatne na vašom pozemku, zistíte, či ho máte kam zaparkovať a schopnosť ovládať ho, a keď si navzájom sadnete, môžete sa tešiť na skvelého spoločníka pri práci. Traktor využijete na kosenie i na sadenie a nikdy sa pred vami nebude sťažovať, že je preťažený a niečo ho bolí. Investíciou doň len získate. Viac času pre rodinu, svoje hospodárstvo, záručný a pozáručný servis. Dobrý pocit, že ste spravili všetko, čo bolo vo vašich silách.

Všetky typy a veľkosti traktorov Branson - kocht.sk
↑ Hore